Avaleht

Tere külaline.

Saime just uue kodulehe tööle ning hetkel toimub ka sisu ületoomine vanalt lehelt.

Peatse kohtumiseni.

 

 

“Autol peab olema naise nimi, et see oleks meeldiv…”

Emil Jellinek

Erinevatesse ühingutesse kuulumine sai alguse Inglismaalt ja on kogunud populaarsust pea kõikides riikides. Mercedes-Benz klubid üle maailma on tegutsenud juba aastakümneid. Pea 30 aastat tagasi, kui esimene Mercedes-Benz G-klass ilmavalgust nägi, asutati Saksamaal selle mudeli omanike poolt klubi, mis ühendas selle automargi fanaatikud ning siiamaani on nad aktiivselt oma klubiga tegelenud. Inglismaal loodud Mercedes-Benz klubi on juba üle 50 aasta põgusalt tegutsenud.
Üle maailma on kokku rohkem, kui 70 tunnustatud Mercedes-Benz klubi pea 100 000 liikmega. Vaatamata kõikide riikide kultuurierinevustele on siiski nende klubide idee ja mõiste pea identne – koondada klubisse sama automargi austajad, fanaatikud, “hullud”, et edasi viia Mercedes-Benz pärandit, esindada selle maailma vanima automargi omadusi ja väljendada oma austust selle motoriseeritud sõiduki vastu, millest sai alguse kaasaegsete autode loomine.

Mercedes-Benz Eesti klubi sai alguse 2001 aastal, millest tänaseks on välja kasvanud ametlikult tunnustatud ühendus. Mercedes-Benz Eesti klubi juhatus kutsub kõiki Mercedes-Benz omanikke üle Eesti osa võtma meie tegemistest ja olema osaks meie panusest Mercedes-Benz automargi esindamisel ja tutvustamisel. Meie kodulehelt leiate vajaliku informatsiooni klubiga liitumise kohta ning mis hüved ja kohustused sellega kaasnevad, samuti leiate ka teised Mercedes-Benz klubid üle maailma, foorumid ja palju muudki.

Aegamööda üritame anda ülevaate Mercedes-Benz ajaloo kohta, kindlasti leiate kunagi ka vastuse küsimusele, kes on Emil Jellinek – mees, kellele üleval olev lause kuulub. Loodame, et Mercedes-Benz Eesti klubi vastab kõikidele liikmete ja huviliste ootustele, oleme alati valmis ära kuulama teiepoolsed nõuanded ja tähelepanekud.

Lugupidamisega,
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatus