Mercedes-Benz klubi perepäev 16. juunil 2018

Tere külaline.

Eesti Mercedes-Benz klubi ja Pärnumaal Halingas asuv Automuuseum kutsuvad sind kogu perega osa võtma suurest Mercedes-Benz klubi perepäevast 16. juunil 2018.
Üritusele on oodatud kõik Mercedes-Benz sõidukit omavad margifännid koos oma perega. Loomulikult võivad üritusele tulla ka teist automarki omavad head inimesed.

NB! Üritusest osavõtt on kõikidele täiesti tasuta

MB klubi perepäev on eeskätt klassikaliste autode suunitlusega ja seetõttu ootamegi kõiki vanemate Mercedes-Benz sõidukite omanikke kohale tulema ning oma hinnalist
sõidukit ka külalistele tutvustama. Kohapeal rivistame näituseks ja võistluseks kõik kaunid klassikalised autod üles ning laseme ka külalistel valida oma lemmikauto. Loomulikult saab lemmiku omanik vääriliselt autasustatud.

Klassikaliste autode näitus-võistlusele palume kõikidel eelnevalt ka registreeruda, sellisel viisil saame paremini organiseerida kohapealset paigutust ning kõikidele ka eelnevalt juba ette printida infolehe, mis jääb auto esiklaasile ürituse vältel.

Võistlusele palume registreerida tehniliselt ja visuaalselt korras  klassikaliste Mercedes-Benz sõidukite, mis on tehasest välja tulnud enne aastat 1999. Ootame võimalikult ilusaid ja tehniliselt korralike sõidukeid. Uusimad mudelid, millega võistlusele saab veel registreeruda on W124, W126, R129, W140 ja sama generatsiooni teised mudelid.

REGISTREERUN ÜRITUSELE

Mercedes-Benz Perepäeva muud üritused ja tegemised:

Tegevused lastele (ATV sõit, suhkruvatt, jäätis)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *